blacksnoopy
От преди малко: "imate pratka v ofis Sofia Carigradsko shose. Dalgima suma 34.97 lv. Do 19:30:00"
Ducky
Стягам багажа. Днес съм на разходка до Бачково. Ще сменя малко пейзажа, а и се надявам да се върна с хубави снимки. (:
notexist
ГледАхме го тоя (г)Ной. Ма нямаше смисъл от 3д-то.
bgdn
Знаете ли че robots.txt е малко куцо имплементиран във WordPress?
http://peter.nikolow.me/robots-txt-wordpress/
blacksnoopy
Дали през следващите 32 часа ще успея поне за малко да дремна
много наркоманско. браво
Apr 03 2014, 12:09Жестоки са човек <3
Apr 03 2014, 12:25тъкмо ми пратиха снимки, ето и блърната част от третото парче: http://i.imgur.com/XWQ5Zqs.jpg
Apr 03 2014, 12:38брутални брутални <3
Apr 03 2014, 12:50