notexist
Докато обядвах ми беше малко скучно
mitternacht
Когато бяхме млади имаше... Quake 2, Revolt, CS 1.5, Red Alert 2, Worms, Delta Force...
notexist
Сони или Филипс са по добри за слушалки?
joronedelchev
Viber uninstalled once and forever. Егати спамерската и неконтролируема програма, как не се усещат толкова време да я очовечат малко.
notexist
Когато човек те познава (и държи на теб) му е нужна съвсем малко, за да те направи щастлив. И още по малко да те вбеси..
dandelion
Имате ли най-добър приятел/приятелка? И от колко време ако да
Ducky
Тъй като баба и дядо са малко тъжни, защото сестра ми ще пропусне Коледа, реших да им направя това, за да се усмихват всяка сутрин. (:
Ducky
Как не ми се ставаше от леглото днес. Още по-малко пък ми се ходи на училище. Крепи ме само мисълта, че в стола ще има крем супичка.