aviatrix
С времето всичко се разваля...отношения, чувства, хора, пералня...от пералнята си пък изобщо не го очаквах!
belushka20
Въпрос на деня : Коледа е вече наблизо. Напазарувахте ли? И какво?
eMkyyy
Колко малко му трябва на човек за да бъде щастлив...
eddy
искам малко мързел и айляк, ама тц
belushka20
Айде карикатурич! Макар че не е цялата снимана.
joronedelchev
"Съветникът" е жесток, не вярвайте на ниския рейтинг в IMDB и го гледайте докато е още на екран. Един от малкото филми тази година, които бих видял повторно.
добра група
Dec 13 2013, 19:21м да
Dec 15 2013, 09:43