Ducky
Една от малкото причини да обичам факта, че раста е, че косата ми става все по-къдрава и по-къдрава с всеки изминал ден! ^_^
belushka20
Като започна да работя и ставам работохолик. Цял ден рисувам и дори след като излезнах да се разходя и да си почина пак не мога да се спра. Лягам!!!!
Bobdweller
Намерих българската Avril Lavigne! I'm in love! :O
belushka20
Вчера сутринта ми звъни телефона с поръчка за карикатура. Жената казва - графична карикатура за 14 човека. Наложи се да й затворя телефона, защото ми трябваха..
notexist
Айде да се обичамееее <3 дудуду ;д Ментата ми е малко, любовта ми е в повече ;д
notexist
Направих си салатка съв сос винегрет с новия балсамов оцет, който си купих днес и след малко скумрията ще е готова и ще празнувам ^^
notexist
Пълна чаша с лед и малко кола. Мммм....
_e7
Препоръчвайте ми игра, която e забавна и става за играене с геймпад. Разочарован съм от nfs most wanted 2012
blacksnoopy
Още 17 дни до пускането в продажба