pacopetkov
Кога най-после ще спрете, да се заяждате и да обиждате момичето? Спамило и се е, спамила е. Като не ви изнася, не я следете и толкоз. И мен много от вас ме...
bgdn
Това с непрочитането на нито една книга в живота взе да става като епидемия?
belushka20
Хора засрамете се, я дайте някви по-нормални постове бе!! Да, карам ви се!..... Ко? НЕ!
ама защо лате, като няма кафе о.О
Sep 02 2013, 12:32Нямам идея. Така се казва
It's from harry potter 
Sep 02 2013, 12:38