notexist
И тъй, утре пак идвам в Пловдив. Да подишам малко от розовото небе.
_e7
reddit никога няма да бъде нещо по-велико от 4chan и никога не е бил, ако сте на различно мнение, кажете ми защо
notexist
А пък забравих да ви се похваля, че снощи за малко да бия на билярд ;д Само три топки ме деляха от победата ^^
Ducky
Цяла сутрин мисля само за това как вечерта, малко преди залез, ще си гледам на Таро... (:
Bobdweller
Ако след малко не се оправя да изляза, ще се разградя пред тоя компютър от рефрешване на едното и фейса. >:о
bgmdb
GRID 2 заема мястото на Resident Evil: Revelations на върха на класации. При все това продажбата на по-малко копия между оригиналния Driver Произход : GRID, GRI
http://bggdb.com/grid-2-oglavyava-vsichki-formati-na-klasatsii-dokato...html
SaTaSi
Днес не ми се ходи на работа, нямам сили ... Вчера ми прилоша в залата и за малко да припадна.
mitternacht
При възможност си вземете електронен четец за книги. Улеснява страшно много, удобно е, при наличието на "Читанка" е грехота да не се използват ресурсите ѝ.
докога си там?
Jun 23 2013, 14:22два три дни, зависи кога свърша парите ;д
Jun 23 2013, 14:44ура. постой. тия дни трябва да си дойда, ама не съм сигурна още кога.
Jun 23 2013, 14:45Доообре, ще пестя
Jun 23 2013, 15:07