SaTaSi
Гличнах се нещо. Легнах си в 10:00 вечерта и сега преди малко станах и не мога да заспя повече...
eMkyyy
Докато си чаках трейна ми се стори хубав кадър...
Ducky
Подарявам бебе котенце, ако някой иска това малко, мъркащо чудовищенце да ми пише (:
belushka20
Днес тичах за първи път от толкова много време! Вече мога и да тичам! Бавничко ми се заздравяват крачетата вече ^_^ Горда съм!!
blacksnoopy
Я, плеъра на vbox7 с нов дизайн