eMkyyy
Вляза в фейсбук само статуси и снимки за любов.Като изляза на вънка само двойки се прегръщат и се целуват ааааааааааааааааа не се издържа вече :@ . djasjkdwhdha
SaTaSi
Излезнах в 11 и малко за работа и сега се прибирам от работа. Съсипана съм. А трябва да ставам в 5 :Д
venom
Мисля, че започвам да изтрещявам... След малко ще си направя една хубава разходка навънка
notexist
Аре е, къртици, живнете малко ;д
hurmaqny
Ако искам да реша 135 задачи до вторник, по-добре да си сядам на задника. Буф.
Bobdweller
Ех, Аврил, добра идея за нова песен, но лошо изпълнение. Това поп звучене никак не ти отива, но явно се купува повече. Жалко. :/
coolpuppy
Днес започнах да рисувам малкото си проектче за нов татус. Крайният резултат ще постна, когато ще е върху крака ми. <3
Cuz u'r a dude hehe
May 20 2013, 17:29Нда, ама да ми говорят на "колега"... ми идва малко в повече.
May 20 2013, 17:37прасни си тоя аватар и там
May 20 2013, 17:38Като опитам да си сложа какъвто и да било аватар и ми праска Internal Server Error.
May 20 2013, 17:39Другият, по-директен подход е - "Аз съм мацка" за подпис
May 20 2013, 17:42