venom
Отървах се за малко... колата стана на гъз... Сега трябва да сменям предно стъкло,каренца, главата да се пили.... общо взето основен ремонт....
_e7
Какъв костюм да купя за бала? Утре съм щял да пазарувам.
belushka20
Ето малко по-близък план.. така да ме е яд че нямам хубав фотоапарат или скенер :/
venom
Отивам да си търся малко "екстри"
tsonchev
Нека и малко български машини сложиме в тази група
mitternacht
Самочувствието помага на човек да е спокоен.
specter
Наложи ми се да пропусна 3 седмици от университета и вероятно още 2-3 дни и сума народ се изредиха да ми кажат, че било по-добре да прекъсна...
belushka20
Пръснах се със жестока тренировка home made <3 и се награждавам с един портокал и вкусно чайче! ^^