mitternacht
Пише ми се, толкова ми се пише, чак е болезнено. Може би след бирата и малко по-късно...
mitternacht
Срамота е да си вкъщи в 9 с всичкия тоя хубав алкохол наблизо. Also- малко свободно време, накрая. Пък да свърша нещо полезно.
ZzZaPyr
CSS Units explained ... Инглиша не ми е сила ;Д За сега толко
http://www.ivanpidov.com/css-units-explained/
belushka20
Малко един по-особен поглед над нещата в държавата, над свободата, над любовта.
http://saprotiva.org/botev-e-idiot/
tedo92
всеки път, когато трябва да обясня какви са ми уменията и качествата, стигам до този момент
nacholibre
Деба и новото строителство, съседите ми се карат и се чува всичко. Ама музиката оправя малко :/
mudisoft
идеи за добър FTP клиент за андроид, който да поддържа resume? мисля да пробвам FtpCafe...
podmatrix
Изцепка на един от live преводачите на Oscar-те по BTV Cinema (по време на показване на логото на Osccar-те, в което никой не говори):
оу оу оу завист се прокрадва : ))))
Mar 09 2013, 11:57Възползвам се от малкото си свободно време, от доста време насам
Mar 09 2013, 13:01добре се възползваш
Mar 09 2013, 13:11което ми напомня да си сваля междузвездни войни и да намеря с кого да си направя якия маратон
Mar 09 2013, 16:50@tedo92 choose me!
Mar 09 2013, 19:25