Именно. Аз ценя и обичам хората край себе си. И когато съм с някого за всяко малко нещо добро му благодаря. Който обаче не оценява другото.. да се фака
+1 задължени са да вземат мерки, жалбите трябва да са с входящ номер чрез който можеш да следиш прогреса. Шматките трябва да действат. Затова им се плаща.
ако се загледаш (и вложиш малко въображение) се вижда силует на човек (:
Mar 16 2013, 17:27Аз виждам много очудени човечета о.о
Mar 16 2013, 17:40да, и те присъстват в голямо количество. ^^
Mar 16 2013, 17:49Бтв смятам да си направя немеланхолична вечер и предлагам да гледаме всички Wreck it Ralph
Отдавна му се каня! С много чай и плодове <3
Mar 16 2013, 17:51оо, филмчето е супер хубаво! и като сценарий, и като анимация, и като.. всичко ^^
Mar 16 2013, 18:06