aviatrix
Should i get a yellow or a black 920. this is the question ?
mitternacht
И ето така се прави портрет, макар че дори не бих принизил снимката към "портрет", защото историята е малко по-друга. Не познавам автора, а момичето.
belushka20
От миналата година като бях 77 кг, сега съм 66 ^^ Im so happy!!! И имам още да вървя надолу !
disappointed
Днешна дестинация - изоставено читалище "Светлина", може би най-разпадащото се място, на което съм ходила so far. Малко снимки в линка:
http://dox.bg/files/dw?a=515e11ca69
blacksnoopy
It's time for some biking
@mitternacht моя е на 2
а предния ми беше на 4 
Feb 12 2013, 00:01
)) И тази Нокия трябва да е симпатично и здраво творение...
Feb 12 2013, 00:03човек да не се избъзика за айфон, деба
Feb 12 2013, 06:14@disappointed it's all your fault
Feb 12 2013, 09:40Ф ю, бе
Feb 12 2013, 14:17 през mobi