silenceworld
Какво правите компанията .... много тъпи неща по тая телевизия, егати в почините дни нищо ... ех утре пак на работа ....
viktorkoichew
Запомни малко Цвете. В живота любов няма да намериш. Този който сега те полива един ден ще си отиде, просто ще спре или ще умре. За това научи се да
шеф-мечта!
вероятно има петролен кладенец в двора 
Feb 25 2013, 14:10Тихо, че те мразя
Feb 25 2013, 14:18Собственик е на всички електронни магазини на летището в амстердам
+ още около 200 компании. Свърших тъкмо работа, прибирам се да щракам!
Feb 25 2013, 15:44Сложи си фигурка на това на бюрото http://www.blackmagicdesign.com/products/blac...emacamera/ Струва с ~$200 по-малко от D600+16-35
Feb 25 2013, 16:02Честито и много да си щракаш
)
Feb 25 2013, 21:44