eMkyyy
Какви подаръци купувате за близките в България като се прибирате? Трябват ми идей ,че миналата година се изчерпах с тениски и таблети за лапетата.
sickornot
Само аз не си снимах яйцата тая година:д освен това изобщо не ми е празнично. Мрън!
bgdn
Презентацията готова - сега да я поокастрим малко че да влезем във 25те минути...
eMkyyy
Обзеха ме спомени за първия ми компютър - Pentium 3-ka , 128mb RAM , 64 video някаква GeForce-ka i 20GB HDD...ахх сладки спомени...
tsonchev
Малко смях от състезанието от UCI шампионата
mitternacht
Споделете... нещо... Какво ви притеснява? Какво ви е на ума, за какво мислите? Какво ви е зарадвало?
eMkyyy
Харесва ми , но 215 miles са доста малък пробег.Цената е добра ,но струва ли си>?
http://www.marketwatch.com/story/tesla-model-3-elon-musk-charges-up-t...4-01
notexist
Днес е първият ми работен ден от 5 месеца насам. Забравила съм всичко, включително паролата за компютъра. Няма да мога да почна работа...
Bobdweller
Абсолютно безумие. Не че съм очаквал нещо друго де... единствено Спенс говореше някакви смислени неща. А "професора" направо се изсра през устата си... смешник.
http://www.bgonair.bg/direktno/2016-03-15/legalna-marihuana...laha
много зависи какъв тип, ма в сърдцето ми ще остане каменица пшенично, дето я спряха лятото 2011 и я пуснаха като нефилтрирана тая година, малко по-гадничка
May 04 2016, 18:54Падам си по Стелата, ама има един индивид от тука заради който опитах Столично и си паднах малко и по него. Иначе си поръчвам Загорка
May 05 2016, 01:17Blek Pine тъкмо пуснаха нова Rye IPA
May 05 2016, 17:52Въпреки, че не съм фен на бирата, има една дето се прави на отворени бъчви без мая, опрашена от полена на пчели. Mort Subite (sudden death) Бирата е невероятна
Jun 08 2016, 19:00ама процеса spontaneous fermentation е меко казано messy
Jun 08 2016, 19:00