Sham
мислите ми се оправят, това е добре, витая малко, ама така е, като слушам Cesaria Evora и Сие, фадото действа много добре
sandprince
ей мнооо мразя някой да се прави че знае повече от мен...баща ми мисли че знае повече за метъла от мен...
patblansh
- Елементарно,Уотсън.Първо:този човек мисли дълго време над прост въпрос.Второ: дава съвсем точен отговор.Трето:от този негов отговор ние нямаме никва полза. ХА
patblansh
Холмс му подвикнал:Хей, добри човече!Знаеш ли къде се намираме?Мислил човекът, мислил, пък накрая изтърсил:Вие се намирате в кошницата на балона насред блатото.
sandprince
днеска покрай всички ревящи че са завършили се замислих какво безчуствено говедо съм...немам никви чуства към никой баси...
leonartis
Чудя се днес какво да хвана от новинарския поток, гледам новина в Шум.бг за боклука на Варна, а тя измислена.Тюх...А добре звучи. Тодоров да помисли по въпроса.
http://www.shum.bg/index.php?item=36090
Goldy
До един момент се смях, но после сериозно се замислих за бъдещето на планетата.