dj_aquarius
братчеда се дърпа кажете вие какво мислите за логото
Anellya
Но стига (за сега) с тези мрачни мисли. Ще се проявя малко като бабите, които вадят снимките на внуците от архивите и ги показват на приятелки.
SacramentDeath
Кофти ден. Заспивам с лоши мисли, което е гадно!