Търсене на постове: #мисли

Георги Костадинов
Forsi
@Drake Ефекта е много добър. А това посредата ,ако се вгледаш малко ще го помислиш за Pac Man :D
---------
NetCutter
@unleashed: Относно този запис на Доган, нали не мислиш наистина, че е изтекъл случайно? Вкарай малко повече анализ :)
Момчил Карамитев
Momchil
След 3 дни ще бъда адски щастлив, а до тогава... хаха, не ми се мисли! :D
Недев
Snake
@Qlamoff колко точки мислиш,че имаш?
Теодор Георгиев
tedo92
@Qlamoff едва ли няма да ги е чувал, но в бързината няма да ги реши. защото повечето имат бая сметки, а и има и неща, върху които трябва бая да се помисли...
Ruslan Trad
Sham
@patblansh ще се въздържа да кажа с какво да не си помислиш, че мисля за теб (wasntme)
Mr.Savvy
savvy
Добре че съм аз че иначе блога ще замре :D единия заминавал някаде другия си пиел кафето и му било трудно да измисли нещо..Никаква организация :)
AM
Mishef
Както мислих да лягам, май си намерих занимание: добавяне на Махало Медия в 80 CSS галерийки :)
Пламен Петков
x-man
@zico Ами има ама са малко, достатъчно ми е да ме публикуват тука таме за момента :) Пък за по-елитните ще го мислим
oXteR
@silia мислите те за кака но съм се объркал :P
Петьо Пенев
1245849513946892.png dj_aquarius
братчеда се дърпа кажете вие какво мислите за логото
Анелия
Anellya
Но стига (за сега) с тези мрачни мисли. Ще се проявя малко като бабите, които вадят снимките на внуците от архивите и ги показват на приятелки.
---------
NetCutter
@aviatrix има хляб в опера, но и много недомислици...които ме дразнят
Margarita
SacramentDeath
Кофти ден. Заспивам с лоши мисли, което е гадно!
Страница: 222 223 224 225 226

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата