joronedelchev
И кво стана? Който гласува за ГЕРБ, не сбърка. Който гласува за НДСВ, Лидер и прочие - да чака следващи избори след 4 години и да мисли повече.
Weed
Промени мислите си и ще можеш да промениш света...
sandprince
я го вижте и кажете какво мислите .... чудя се дали да не сложа един красив pattern на фона..
http://sandprince.deviantart.com/art/Kitchenbg-com-redesign-128240996