eMkyyy
тази вечер ме удари на тъжни помисли.
joronedelchev
Дел Потро - Сьодерлинк би бил егати якия финал на Ролан Гарос, не мислите ли?
Anellya
Докато чистих се замислих, че само когато не направиш дадено нещо, само тогава се забелязва, а докато правиш всичко както и когато трябва остава незабелязано!
Anellya
На парапета е застанало някакво птиче и ме гледа и аз го гледам.Какво ли си мисли горкото?!?! Май ученето не ми се отразява добре, трябва повечко да излизам...
Soul4o
wow, някой хора определено не са такива, за каквито си ги мислил досега. Баси майката, баси фактите ми изръсиха, баси чудото :O:O:O:O:O