podmatrix
Бащата май сериозно не мисли скоро да стане от компа и да спре тая гнусна чалга...
Anellya
Измислих още една причина да пия на 22 след последния изпит, независимо колко са взети и колко не. Ще станат 9 месеца, откакто съм в Търново...
Forsi
Изгледах филма Дом. Много ми хареса. Наистина, трябва да се замислим какво причиняваме ние,хората на планетата Земя.
http://www.goodplanet.org/en/
PhoneArena
Apple iPhone 3G S в България? Дали след 1 месец и дали с пълна функционалност? Вижте нашите мисли в линка отдолу:
http://www.phonearena.bg/htmls/Apple-iPhone-3G-S-v-Balgariya-novina-a...html