Седя си аз на прозореца и неволно долавям някаква музичка "Лятото горещо много е добреее, слънце весело печеее", всичко ми навява някакви кръчмарски помисли
@pesho А мислили ли сте за свързване на акаунти в едно23 с Twitter? Всичко постнато тук да отива автоматично и на Twitter? Ще пише "Posted via Edno23.com"..
@Nick А мислили ли сте за свързване на акаунти в едно23 с Twitter? Всичко постнато тук да отива автоматично и на Twitter? Ще пише "Posted via Edno23.com"...