oXteR
Чудя се дали да мина на windows 7 .... какво мислите заслужава ли си ?
leonartis
Идваш от село, слизаш от рейса, слагаш едно червило на огледалото на някой джип и вече мислиш, че си готов за водач на листа. Мъ то ни става тъй, бе...
muiiio
Може ли да си ходя? Топло ми е, мързи ме, досадно ми е и не ми се мисли, камо ли да ми се работи. Еле па точно това.
patblansh
ако някой има проблеми с Линукс, всичко ще му обясня, мисля че днес ме скъсаха за 4 път..Почти измислих нов линукс а те....така да се отнесат с мен
podmatrix
Имам да уча, а ми се спи супер много + това емоциите ми дойдоха в повече. Утре ще му се мисли....
lpetrov
какво ме чака .... не ми се мисли - бач