podmatrix
Прибрах се в нас и сега ще да го мислим какво да правим...
Snooby
Добре това е новата идейка, какво мислите?
Snooby
Ок мислих да лягам, ама излъгах.
ladyjoana
another lonely girl.. apfff... никакви действия.. само мисли, надежди, мечти, идеали... заради страха от отблъскването...