Manuel
Прибрах се вкъщи, скапан от днешната жега. Искам да легна и нищо да не правя, а трябва да се занимавам с глупости. Мамка му на тоя дето е измислил протоколите!
Yalamov
Разхождам се из нас го дол кръста, готвя си спагети, хапвам и излизам. Първо на кафе някъде после ще му мислим... :]]
sertys
проклинам човека измислил проклятията ;0 не можеш да нагазиш в една и съща река веднъж...
ladyjoana
проклинам човека измислил епилатора!