Leda
Много е яко да знаеш, че семейството ти не те иска и те мисли за егоист. Забава, хумор и сатира.
axel
Тъкмо мислех да си лягам и се сетих, че трябва да превеждам текст по англ... баси тъпотията... Кой идиот е измислил домашните?
blacksnoopy
Ох, довечера как ще се яде. Нe ми се мисли
acnapyx
"Жените мислят, че това са мисли, а мъжете чувстват, че това са чувства?" "Обратно, мъжете мислят, че това са чувства, а жените чувстват, че това са мисли."
ZzZaPyr
@n3mo кой пък ги пита ;D И това сериозно ли е незаконно? Не че имам някакви помисли, ама си мислих, че само църквата го отрича :?
sertys
МММ, мисля, че аз развалих времето. Трябва да увелича мозъчната си честота. Мислите ми се транспонират директно в материята....