yuliyan
@JoKs, разбрах те... и при нас се случва да викат на бутилките "галонки", но честно казано няма никаква логика... както и да е... помисли за бъбреците си
tedo92
@n3mo човек, помислих, че няма да я четеш. супер категорично ми каза "Ето ти я да я четеш" xD
axel
@Method-X жалко е като си помислиш, че преобладават в повечето компове на повечето тийнейджъри... бях писал в бгрепортер затова потърси ако се интересуваш
Sham
@man0l това беше шега, разбира се.Но може да се измисли нещо наистина хубаво.