@muiiio Не си единствен. За страхотната синергия между Google Reader и Digg, този сайт мисли повече за функциите, отколкото как да ги използваме по-лесно.
@miStalE благодаря това което исках да кажа е, че всеки има потенциал да бъде гений от него зависи дали ще го разве и разни други философски размисли над 160 бу
@ApoApostolov технологично сме го измислили - JS Template Engine, jQuery (plugin architecture), jQuery UI (base skin-a ще е базиран на това за да може...
@muiiio В такъв случай мисли за воркараунд... примерно AJAX стриймване на GIF-чета едно след друго в DOM обект, всяко под 39к. Не е IE6-френдли, обаче.