antubis
Хора, моля всеки който мисли да ходи на Circle 2 Circle и не си е купил билет да го направи най-скоро. Концертът е през провал, заради малкото продажби!
axel
Мислите, че съм се изнесъл? Мислите, че съм легнал? Не! Тук съм за да ви занимавам отново с моите глупости и да оспамя едно23. Просто писах за блога сега съм ту