@ApoApostolov Не мисля че всеки трябва да мисли единствено и само за пари!Аз също съм гейм девелъпър и въпреки че с Физтрис ще вадя пари,основната ми цел е кеф
@Yalamov Не ми се мисли за кафе сега,ама ти направо ме стимулира да работя Проблема е че ако сега започна да пиша код,утре ще се чудя това за какво беше.