Leda
След дълги размисли, стигнахме до извода, че всички варненски мъже са вманиачени по Ейбрахам Линкълн и ходят вкъщи по хавайски полички. Всичко се връзва.
jobspace
Мисъл на деня: Заслуга за обществото имат както оптимистите, така и песимистите. Оптимистът, например, е измислил самолета, а песимистът - парашута. - Дж.Б. Шоу
Chocha
ОТНОВО следя отчаяните опити на колегата да измисли някой бисер за деня,но освен странния диалект който избълва-няма ни бисер,ни чакъл,ни каквото и да е камъче.
anon
мъдро/тъпо е да прощаваш вечно? мъдро/тъпо е да мислиш, че познаваш ситуацията достатъчно, та да прецениш?
50stotinki
Haagen-Dazs е най-доброто нещо. Едно време си мислих, че Ben & Jerry's e е по-як, но съм бил в грешка.