@stankoff - незнам защо мислиш, че е скандално, но ми е адски интерсно и искам истински силно и аз да участвам, защо не бяха обявени кастингите никъде!?
@FeelTheFear логото наистина помисли над него,навигацията не я центрирай и я оправи(мн е раздалечена),тая рамка на снимките в дясно нещо не ми се нрави...