pesho
От няколко дни насам засичам по bTV реклами на iPhone 3G. Жалко, че е от Globul, иначе бих се замислил по въпроса...
Snooby
Относно захранването... Харесах си PSU FORTRON BLUESTORM II, какво мислите?
kypidoncheto
@JoKs само погледни със кой ще съм на РД след това ще мислим дали да си вземам презервативи [пукеееееееееееее]
Mariyan
@JoKs, никой не избира какъв да се роди - хубав или грозен, има само избора дали да направи нещо значимо и смислено или не. В случая помисли си, колко значими
FeelTheFear
Завърнах се, най-накрая усмислих какво ще правя, но все още не см сигурен дали да ходя в с.Лозница....