Snake
@JoKs, само понякога, когато харесвам концепцията на дизайна, които съм измислил, си го рисувам в случай, че забравя как изглежда и за да
h4ckY
@JoKs абе еййй.... горе главата... ко си се отчаят във училище е фън, после идва истинския шит... така че не си мисли такива неща като самоубииство
Mihaelina
Баси цирка дето стана - "народът" взе да сваля правителството, което сам си е избрал, а отговорът беше "следващият път помисли преди да НЕ гласуваш по избори"
aviatrix
дадох на сървара да експортира една база с 80 000 реда и той се замисли ...
Manuel
Супер прозрачно е, на управляващите им трябва реална причина да спрат протеста - като няма такава не е проблем да се измисли =)
podmatrix
Успях да науча само по БГ. Ще му мислим...
venom
Странно защо баща ми си мисли, че той ме е научил да работя с компютър, след като той незнае даже как да влезне в някоя папка :/