Търсене на постове: #мисли

Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia Просто мислим еднакво ^^
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@NjoYko така си мислиш :D
Недев
Snake
@JoKs, само понякога, когато харесвам концепцията на дизайна, които съм измислил, си го рисувам в случай, че забравя как изглежда и за да
Ивелин Георгиев
h4ckY
@JoKs абе еййй.... горе главата... ко си се отчаят във училище е фън, после идва истинския шит... така че не си мисли такива неща като самоубииство
Радослав
Soul4o
@schizophrenia защо мислиш така !?
Йордан
Qlamoff
Кво мислите за новия ми аватар :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Mihaelina, твърде оптимистично е да мислиш, че изобщо съществува такъв момент :D
Joshua1985
@SaTaSi Мдам цели пет изпита , много непиятно. А по-лошото е че съм на работа постоянно и нямам време за учене. но ще се измисли нещо. :)
Марти
legrandelf
@YanaMitseva Яж, спи права, не го мисли ранното ставане, преди да се събудиш от изправеното заспало положение... :)
Ив
rhea
@voic4e Не така сега. Какво, мислиш че съм отишла да се бия ли???
Михаелина Лилова
Mihaelina
Баси цирка дето стана - "народът" взе да сваля правителството, което сам си е избрал, а отговорът беше "следващият път помисли преди да НЕ гласуваш по избори"
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
дадох на сървара да експортира една база с 80 000 реда и той се замисли ...
Мануел Симеонов
Manuel
Супер прозрачно е, на управляващите им трябва реална причина да спрат протеста - като няма такава не е проблем да се измисли =)
Мартин Маринов
podmatrix
Успях да науча само по БГ. Ще му мислим...
Вангел Стоев
venom
Странно защо баща ми си мисли, че той ме е научил да работя с компютър, след като той незнае даже как да влезне в някоя папка :/
Страница: 277 278 279 280 281

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата