@voic4e - е ти нали не си мислиш, че в трети клас съм правил самолети - детски истории бяха... В електрото се развих, но винаги при електрониката се (следва)
Мамка му на колегата който е работил по сайта който дадоха на мен, та сега трябва да му оправям бакийте !!! Не е мислил като е трябвало, а трябваше !!!