Търсене на постове: #мисли

Цветелин Павлов
sentinel
@nickname778 - a! добре..., за момент си помислих, че пак съм се напил и са ме снимали :P пък то ти си бил... :)
http://nickname778.edno23.com/view/post:142889
Ruslan Trad
Sham
Приятели, който от вас иска мисли,че има защо,нека разпострани 100-те въпроса,чрез своя блог,сайт,писма.Дано видят повече свят тези въпроси :)
http://svejo.net/home/link_summary/123057-100-vuprosa-do-vlastta
Стоян Николов
amigo
Пф деба как ще се оправям с тва DNS wildcard просто не ми се мисли...
Йордан
Qlamoff
@sandprince кво мислиш за това:
http://yalamov.biz/projects/image-host/
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Да ти кажа честно - не вярвам на такива неща. Още малко и ще кажат, че българи сме измислили всичко на света :D
Цветелин Павлов
sentinel
@voic4e - е ти нали не си мислиш, че в трети клас съм правил самолети - детски истории бяха... В електрото се развих, но винаги при електрониката се (следва)
Angelo
Едно го бях измислил нощес, сега стана съвсем друго. Ами каквото е - такова. Няма да си играя повече. ;)
Георги
nickname778
Малко размисли по темата за студентски град - трябваше и аз като виден авторитет да се изкажа : :)
http://svejo.net/home/link_summary/122602-Kakvi-sa-problemite-na-Stud...ashe
Мануел Симеонов
Manuel
@LiDSoN, не това имах предвид, просто и аз споделях по същия ред на мисли какво дразни мен :)
The Bot
bot23
[bgblogs] Разни размисли за Гърция (via Blog) http://tinyurl.com/3koxuz
Ивелин Георгиев
h4ckY
Мамка му на колегата който е работил по сайта който дадоха на мен, та сега трябва да му оправям бакийте !!! Не е мислил като е трябвало, а трябваше !!!
Георги Матеев
georgimateev
@ZzZaPyr наистина действа, и аз го измислих!!
Леприкон
ZzZaPyr
Подяволите действа. Разходката действа ! :D Измислих го ;D
Вангел Стоев
venom
@Dr1nata Мислиш ли ?
http://www.jivotno.com/venom
Ивелин Георгиев
h4ckY
@aviatrix абе то и аз си мислих че ще съм фрийлансър цял живот, ама не :)
Страница: 282 283 284 285 286

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата