plovdivchanin
Отново на работа. Нещо е сбъркано в тези почивни дни както са ги измислили. Каква ще е мотивацията на обикновенния работник днес. Ай обяснете ми. Нулева.
Qlamoff
Кво мислите за новата ми гривна?
mitternacht
На Батълфийлд (срещу ботове!) е занимавка да гръмнеш 10на танка.Не ми се мисли колко велик е бил Витман!
blacksnoopy
@man0l да, верно. не се замислих, че тука лудница около мене, 1000 чата
mitternacht
Бях на църква.Доста неща бяха изсмукани от пръстите, но имаше и много верни.Но имаше една сладка сладурана и една-още по-сладка.Съвсем нехристиянски мисли имах.