Dr1nata
Отлагаме първия работен за утре. Що станах толко рано?! Ма тей като са ми спрели телефона и хората не могат се свържат с мене и си помислили, че спя.
Anellya
Снега вали и продължава да натрупва!!! Идеално... Лошото е обаче, че утре пътувам и как ще се придвижа не ми се мисли.
SaTaSi
Странно как едно телефонно обаждане може да провокира нещо в теб , забравени на дълбоко спомени и мисли за това какво си изгубил през годините ... Ехх спомени
Qlamoff
@JoKs e ти кво мислиш, че аз патки ли паса?