NjoYko
Дилема... Wisdom.bg или Mobio ? Какво мислите... Кое е по добре да ползвам ?
antubis
За миг си помислих, че слушам много музика ... ама се оказа, че имало далеч по-болни от мен.
pesho
Измислих нова дума - noobfriendly! Използва се когато нещо трябва да е достатъчно просто, че всеки вчерашен компютърджия да може да се справи лесно.