don-Martini
Windows OEM! Ръгнах USB wireless и лиценза умря. Имам три дни.. о.0 Шефа да му мисли. Чудя се ако ръгна USB "лава лампа" пак ли така ще стане.
antubis
@n3mo - Малко трудно ще проверя през гугъл дали има фирма "петров и синове" от село Патреш, не мислиш ли?
pesho
Някви странни мисли се зараждат в главата ми. Дали да не се пробвам да инсталирам Mac OS X на тамагочито. Зверско.
http://howto.wired.com/wiki/Run_Mac_OS_X_on_an_Eee_PC