yani
Не мога да го разбера това - 3ти пореден ден слушам една и съща песен и нито я запомних, нито ми е омръзнала...
dandelion
След 40 минути имам много важна презентация.Омръзна ми всяка седмица да имам много важна презентация. Вече даже и тръпка няма - отивам, говоря пред 200човека и?
alex95
мтел ме зариват с някъв смс спам.. омръзна ми, през 5 минути ми пращат за някакъв си 500 номер
dandelion
Тръгвам аз на работа и що да видя - навън било 8 градуса. Добре че съм до 4 тук и няма да мръзна много, че какво съм болна и леко облечена..
Millita
*доволно наптъпкана с боклуци от McDonalds* ... и яко измръзнах в тоя студ
axel
Що толкова студено... замръзнах!
miStalE
добро утро юнациии! Как спахтеее? Аз направо си замръзнах, хих.