Sham
Ще пишем до комисията по етика срещу рекламата на Атака за евроизборите.Омръзна ми да намесват религията.
axel
Извадих колата от фризера и тъкмо се ядосах, че не е замръзнала. Отворих я и горната част замръзна. Разтръсках я и цялата замръзна! Беше много яко!
Forsi
Че вече ми омръзна! МЪРЗЕЛ!
ladyjoana
омръзна ми от недружелюбни хора... крив им света.. окей.. защо на мен трябва да си го изкарват...
miStalE
офффф аман омръзна ми тоя симс, минаваме пак на вълна скайп xD