Търсене на постове: #мръзна

yordanoff
Добавих няколко нови неща в dA. Баси още колко имам да слагам, но ми омръзна, стига толкова.
http://x7r3m1s7a.deviantart.com/
Георги Динков
gogata2427
Ох , цс-а ми омръзна.... :D
rups
ядох сладолед, езичето ми измръзна много сериозно :(
Анна
Sitoele
@Soul4o .. защото ми омръзнаа :<
Красимир Крумов
leonartis
Имало и убити. Е не искам до отида тоя път, дори и да е непрофесионално. Омръзна ми да съм лешояд. Сигурно някой пак е пил и карал, може и без книжка.
Йордан
leader
@Drake Можеш ли да ми дадеш някой фонт и четка :) Понеже ти редовно чаткаш на фотошопи със сигурност знаеш, пък на мен ми омръзна с default да работя :D
Йордан
leader
За тези, на които не им е омръзнала играта Vice City - могат да си я цъкат на български :) Ако имате проблеми, цъкате на 2-рото, после на 4-тото и пак на 4-тото
http://zamunda.net/details.php?id=181264&hit=1
Йордан
leader
@fresh Ами вече ми омръзна wow-a, пък и ми лагва немалко :) Но и да не ми беше омръзнал, пак искам да се занимавам с някакъв сайт и да го развивам :)
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy гледах го и него. Тоя тип филми никога няма да ми омръзнат май :)
Валентин Славов
Domsdey
@svil4ok и аз веднъж пробвах да кача един, е на 5тия път ми омръзна. Не знам на кофти плъгин ли бях попаднал или съм кофти ЗКУ....
Denis Zhekov
Snooby
@samotnata не... но какво ми остава? Омръзна ми преходността.
oXteR
@svil4ok highsol.net но ми омръзна ръчно и ще почвам след малко авто
Радослав
Soul4o
малко смяна на аватара, ще стария ми омръзна :)
Едиз
flesh4edd
@notexist абе цялата тази учебна година съм първа смяна и то в езикова паралелка 1ва година!Вече направо ми омръзна от този английския.
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата