Търсене на постове: #мръзна

Алекс
1251646081675579.png alex95
Имам си нов wallpaper, омръзна ми предишния. А този е от мак и се връзва с темата :P
Алекс
alex95
Хора.. нещо не съм в ред. Нервя се за глупости. Май ще спирам wstats, нищо не се знае но ми омръзна
Ruslan Trad
Sham
@tihomir ОМРЪЗНА МИ
Георги Костадинов
Forsi
@antubis Не. По-скоро ми омръзна. :)
---------
NetCutter
@eagle не ти ли омръзна да го повтаряш? :D Ще вземеш да си повярваш най-сетне и подбирай обектите си за брейнсторм :D
Георги Динков
gogata2427
Мм , омръзна ми да се занимавам с логото.. :D
шУс!
notexist
@stalker ми омръзна ми аз да плащам сметки.. няма да си кривя душата.. превръщам се в материалистка и т'ва е.. пък иначе вие ставате за любовници :D
Георги Динков
gogata2427
Такамм , посъветвах се с брачед ми за едни добавки , не са много скъпи ама за т'фа пък ше действат здраво :D .. Омръзна ми тоз Карнитин , той вече не ми действа
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 омръзна само сайтове да държа и накрая пак да не вадя много от тях :D
Белкин
ReXTaN
Хммм Photoshop-a нещо се уплаши :D чак замръзна :D
Георги Динков
gogata2427
Омръзна ми само да бъгват и да ме убиват нечестно в тоз deathrun..
Александър
aftercollabz
Напоследък сутрин и вечер температурите се смъкват супер много надолу, и аз разбира се съм неподготвен за такива условия и мръзна мъжката...
Ruslan Trad
Sham
@notexist и аз имам чувството,че ще убия някой.Омръзна ми от курви,кучки и подобни.Дотегна ми всичко! Мразя познанството с такива хора!
Георги Динков
gogata2427
Кънтара ми омръзна много бързо , но развих с няколко процента мост уантета... :D
Симона
1249472977407609.png simsy
Ей, как може още да не им е омръзнало на тези хора?
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата