Sham
Ако e-mail-ът ви бъде вкаран в бан листа, то вие вероятно сте го си заслужили с тона от коментарите ви. За оплаквания - Стената на плача.
Rx-Ende
Гледам си сайта през IE6 и плача..
ZzZaPyr
Признавам си. Това беше първият път в живота ми, в който усетих, че бях готов да плача от нещо хубаво ;D. Е за щастие нито една сълза не потече ;D
antubis
Благодаря Ви Savatage. За последен път плача заради жена!
patblansh
накрая ще се разрева, ще избягам от работа, ще плача по автобусите и цяла вечер ще си стоя сама с плюшеното животно и френски глупав филм