@pesho мене пак ме няма в класацията на @joronedelchev. Не знам да се радвам ли ( не пиша никакви глупости ) или да плача ( чичо Жоро не ми обръща внимание )
@voic4e в българия секс е мръсна дума, представи си какво остава за самозадоволяване! като се сетя само какви изцепки съм слушала... да се смея ли, да плача ли
баси дори не знам от какво да се оплача.Ама не ми е весело.Утре може и да ми еЗае*и!К'вото става, на кой му пука!Шъ плюсна нещо сладко или някоя сладурка!
@pesho, имам приятел който разплаква Дебиан за 2 часа... Не знам как го постигате Имам Слак, инсталиран преди 2 години и... със зор не мога да го разплача
@Hamaelleon хич не ги е*е да ти кажа аз...даже си мисля че в тоя сайт в който аз исках да се оплача не биха си направили и труда да прочетат ако бях писала...