sentinel
Не бях гледал "Терминала" до сега.. Той, че Ханкс плещи на български, плещи, ама и поведението му е чисто българско... Незнам да се радвам ли или да плача...
A123
егати...много ми е гадно,а той се разплака...мразя някой да плаче...аз като плача,очите ми стават зелени...няма да плача-не искам зелени очи
Sofia
Искам да мога да се наплача като всяка жена. Да стоя и реки от сълзи да текат от очите ми и да носят облекчение. Просто не мога.