t0m3kk
Мен ме скри земята, черната и тревата леле, росната - напоих ги с кръв от раните, да ме скрият от душманите.
Chocolate
В момента стаята мирише на цигарен дим и Nivea Energy, както беше цяло лято. Ляяято. Ще се разрева ;d
ynyfri
вече непуша цигари....само трева..
notexist
@Method-X защото миналата година декември нямах нито една публикация. и от лудост обещах на месеца реванш... та това е моя реванш :о ... всеки луд с номера си..
BlueDragon
Пушенето на трева е полезно, а на цигари вредно, защо тогава, тревата не е позволена, а цигарите са?