Търсене на постове: #рева

Александър
tutankhamon661
Блогът на captain :: Надпреварата 4 http://bit.ly/hsAkQp (via @svejo)
CarreraGT
Срам! Детето на съседите над нас рева, че не иска да става за детска градина в 7 часа сутринта, а аз ревах в 7:30... не искам на работаааа :(
В. Сотиров
sown
Освен това.. имам шибано задължение. Има ф'кани чинии у мифката. Реват за измиване! ><
-=*****=-
mitternacht
...на Русия явно като реверанс и реванширане заради "Ноу ръшън" в Модърн Уърфеър. Ще доизгледам как е нататък, но надали ще се промени много сюжета.
verbatim
Ако знаете какво е кеф, значи вече сте били на баня, но не каква да е, а от онези които се намират малко по – близо до изгрева на слънцето. Пожелаваме на всеки
http://www.359bania.com/oh_banq_oh.html
Peter Nikolow
bgdn
@Millita както казва една позната (също лъв) - аз може да мъркам като котенце или рева като лъв! Явно с мъркане не става...
Александър
tutankhamon661
Блогът на captain :: Надпреварата - 2 част http://bit.ly/dBWmHg (via @svejo)
Snoopy
blacksnoopy
Пак съседа пуши трева на стълбището в блока, миризмата прониква и у нас :D :)
____♂
spaceman90
..така,от биографията й разбирам,че някой вече ме е изпреварил. В такъв случай,ще е първата което може да изпее така тази песен :D i'm just sayin..
____♂
spaceman90
народно ми е някво,а Деси Добрева е бъдещата ми жена :D
Александър
tutankhamon661
Блогът на captain :: Надпреварата - 3 част http://bit.ly/baTUJa (via @svejo)
semprom
изпревари ме @nacholibre
Александър
BlueDragon
Филма почва с една гонка между 2 коли и по едно време се появява от изнивиделица един мотор и ги изпреварва като минава между тях и на единия му се пука гумата.
Peter Nikolow
bgdn
Гърчолята най-сетне пуснаха iPhone4. В магазините са били разпределени 120 броя. Който превари...
-=*****=-
mitternacht
Ваня Щерева е буквално на всяка манджа мерудия:)Не че е зелена с листа де :) Ама от плейбой, през рок, през писателка, през... пак писателка.Манджа.Т.Е. мерудия
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата