Търсене на постове: #рева

Апостол Апостолов
1285644566346590.jpg apostoloff
"Не газете тревата! Пушете я!"
http://www.SuperAstro.net
Георги Цветанов
t0m3kk
@rups общо взето само последната мадама ме съмнява.. но пък кат' я отрязах рева 2 дни, така че не вярвам :D
Силия Димитрова
silia
Ако сълзите ми бяха безкрай, щях да ги изрева всичките. До една.
-=*****=-
mitternacht
Обичай ме ми каза тя... (хъм, не ми е тоолкоз' романтично, а сутринта щях да се разрева на една песен, тъй че ще е нещо за душата- хардкор)
bekyarov
@Method-X аз ревах за reply бутон, ама то взе, че имало ;D може да има скрита редакция (rolleyes)
rups
@nacholibre Да, когато някой ми направи Wake on Lan-a :( Дотогава ще си рева
Иван Савков
sandprince
тоя асен генов почва ме дразни с реването му за думите на Божидар Димитров...
Съни
1282543091504922.jpg FromTheInside
Добро утро на всички...и особено на тези, които като мен нямат желание да стават от кревата :)
Радослав
Soul4o
седя си на балкона с фас в ръка и гледам изгрева :)
Georgieff
@gogata2427 няма на къде да мърда гада. Хаха, яко притискане беше. Че после тръгна да ни изпреварва и като засилихме и се отказа хаха
Georgieff
Нашия изпреварва некъф поляк, ама оня не отстъпва. И ние сме напреде и му викаме - Чакай сега ше набием спирачки, ти си го преклещил от лево @gogata2427
Peter Nikolow
bgdn
@Snooby за покупка - тогава бяха G3 и правеха преход към G4 и се почна една надпревара с мегахерците и т.н.
-=*****=-
mitternacht
Стига бе, само се присещам за "Мостовете на Мадисън" и още малко ще се разрева :)))) Силен филм, няма спор....
Георги Динков
gogata2427
Правя се на мой познат.. :D Чалгията до дупка,влезнал съм в Лос Хаулин,включил съм десен мигач и изпреварвам с висока скорост,да де,ама той го прави в реалностт
Теодор Георгиев
tedo92
@X7r3M1s7a имай на предвид, че от личен опит знам, че се спи много добре на тревата в Морската градина :D
Страница: 16 17 18 19 20

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата