silia
Ако сълзите ми бяха безкрай, щях да ги изрева всичките. До една.
mitternacht
Обичай ме ми каза тя... (хъм, не ми е тоолкоз' романтично, а сутринта щях да се разрева на една песен, тъй че ще е нещо за душата- хардкор)
bekyarov
@Method-X аз ревах за reply бутон, ама то взе, че имало ;D може да има скрита редакция (rolleyes)
sandprince
тоя асен генов почва ме дразни с реването му за думите на Божидар Димитров...