Търсене на постове: #рева

Еми Окснитси
dandelion
добрО утро, нормалнИ сънища, лоШ ден за косата ми. Значи си имам от всичко по малко :) А и срам не срам ще се разхождам къдрева като пудел по улиците :)
Разходка.ком
razhodka
повече информация за надпреварата
http://dariknews.bg/city2009.php
Разходка.ком
razhodka
Започна надпреварата за Най-добър град за живеене в България - 2009
ина бъртънбъргър
inayuukicross
Добро утро! Какво беше топличко в креватааа..Ахх <333 А като се сетя колко неща трябва да свърша днес..Ехее : D
motonovini
Баричело изпревари Бътън в първата свободна тренировка
Ангел
angelovarna
@unleashed три ако сме по-сочни (+2л.бира+1кило ракия),но и пак тогава ще се надпреварваме за два от трите изхода :)
Еми Окснитси
1253546488550176.jpg dandelion
Защо вярвам на реклами? Ами ето какво се случи с иначе нормалната ми коса след като използвах оранжевия Елсев (за къдрева коса) :) Все едно съм спала на челна
Бонка Живкова
1253454714261072.jpg DANGERZONE
Мафията смята да изпревари държавата http://is.gd/3tR3l (чрез @svejo)
http://is.gd/3tR3q
mudisoft
@viktorkoichew прав си, ама може да не ми се получава профилактиката. абе са се разсеях с тва и няма да рева :)
Мартин
music-text
Българи задават въпрос към радио Ереван: - От четири години не сме яли месо, а започват постите. Какво да правим? Отговор: - Спирайте да ядете! :D
Еми Окснитси
dandelion
"Колежката" като усети че може да я уволня и се разрева, каза, че няма щастие в живота й освен работата при мен...туш! Какво да правя сега..тя е ЗЛЕ..
http://dandelion.edno23.com/view/post:344793
Георги Неделчев
joronedelchev
Защо продължават да реват срещу продажбата на 118 декара жабуняк по брега на Варна? Кой ще даде повече милиони за това нещо, за да направи нещо по-добро?
Мартин
music-text
Попитали радио Ереван" - Как се нарича жена, която всяка вечер бие мъжа си? Радиото отговорило: - Курабийка. :D
Еми Окснитси
dandelion
Прогноза: Днес времето ще е преобладаващо джазово с леки превалявания от странни мисли и буря от заредени батерии за бъдеща фотосесия.
шУс!
notexist
@man0l нали нали нали :Р @samotnata ше оживее.. единия ми кактус е напушван многократно с трева.. и уж е порода такава да седи малък ама порастна много :D
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата