razhodka
Започна надпреварата за Най-добър град за живеене в България - 2009
inayuukicross
Добро утро! Какво беше топличко в креватааа..Ахх <333 А като се сетя колко неща трябва да свърша днес..Ехее : D
motonovini
Баричело изпревари Бътън в първата свободна тренировка
dandelion
"Колежката" като усети че може да я уволня и се разрева, каза, че няма щастие в живота й освен работата при мен...туш! Какво да правя сега..тя е ЗЛЕ..
http://dandelion.edno23.com/view/post:344793
joronedelchev
Защо продължават да реват срещу продажбата на 118 декара жабуняк по брега на Варна? Кой ще даде повече милиони за това нещо, за да направи нещо по-добро?
dandelion
Прогноза: Днес времето ще е преобладаващо джазово с леки превалявания от странни мисли и буря от заредени батерии за бъдеща фотосесия.