mitternacht
защо 90% от потребителите на аха.бг са е*ати урунгелите? не стига че слагат снимки достатъчни да разреват някой от смях, а се мислят и за красиви.Яка позьорщина
axel
И в Чернобил е пролет! Тревата синее, птичките лаят... | Хей ръчички, хей ги три, мен Чернобил ме роди!
NetCutter
Излях си мъката от снощтния мач и обстоятелствата около него...чакаме реванша в Унгария, с надеждата да си го върнем, но и жестоките съмнения, че няма да стане
http://netcutter.org/левски-дебрецен/
joronedelchev
Много са ми смешни всички, които реват срещу купената от тимаджиите земя във Варна. Кой друг хем ще даде толкова пари, хем ще направи нещо хубаво в тоя пущинак?
SaTaSi
Колко съм слаба. Разревах се.... Обаче си обещавам че повече и една сълза няма да пролея, заради когото и да било .......
ladyjoana
беше невероятно парти! Тиесто е върха! 10 000 човека посрещнахме изгрева на какао! Пускаше размазващи класики,беше неописуемо! ето ме и мен в търсене на изгрева