Търсене на постове: #рева

Ruslan Trad
Sham
Пак някакво момиче вика пред нас и се карат с. Напоследък какво ли не виждам...момичетата се хващат с някакви пропадняци и после реват.
Филип Сотиров
Fipo
Vbox7 изпревари по посещаемост abv.bg в делничен ден ... напред и нагоре !
http://tyxo.bg/top100/?dt=2009-09-08
Ruslan Trad
Sham
Искам радостно дете, което на деня да се усмихва, а не бурмичка от военната машина. Аз дойдох да изживея изгрева, не залеза на слънцето.
BRUTALI.COM
BRUTALI
Рунд 11 на играта приключи. Наградния фонд е вече разпределен, а след седмица надпреварата започва в обновената версия - brutali.com
Peter Nikolow
bgdn
След мъчителна 10 часова борба KAV 2010 се предаде. Файла вече не е вирус. Сега AVIRA изрева...
1252009155310946.jpg patblansh
Когато е гладна, мучи, а когато не казва нищо, значи, че вътре е пълна с трева.
http://wp.me/pxz1A-fN
Trying to dox me? (: so sad..
neutron
@JoKs Еее изпревариха ме :D
Еми Окснитси
dandelion
Мама веднага ме усети че нещо не е наред. Дори с ПИСАНЕ по скайп... Разревах се като малко дете. Толкова ужасни кошмари сънувам вече 2 месеца, че не мога да спя
Еми Окснитси
dandelion
@Sham И аз го казах с усмивка, но днес просто не се събирам в тези 160 символа и трябваше да я изтрия :) :) (реванширам се с 2)
http://sham.edno23.com/view/post:331213
rups
@Angelo Еми виждаш ли, някой те е изпреварил, ти докато се размотаваш...
Мишо
muiiio
@dandelion И някак си ЗНАЕШ, че всъщност вършиш нещо. Четене и писане в парка, на тревата, на стълбите на университета, в някой coffee-house... Ех, спомени!
Стоян Николов
amigo
Тея литекс се скъсаха да реват за фалове....
Еми Окснитси
dandelion
Дано днес няма гафове :) След дискотеката се прибрах и започнах да проверявам програмата, така че най много кафа да е заспя на тревата :)
шУс!
notexist
фейсбук изпревари блога ми :Р качих снимките от днешната разходка.. но може да ги разгледат само приятелите ми :D
http://www.facebook.com/album.php?aid=22201&id=1636413808&saved#/albu...f=nf
Ruslan Trad
Sham
Мислите в главата ми се надпреварват коя да е първа и не изчакват реда си,взимат си взаимно предимството- става задръстване !!!
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата