Sham
Пак някакво момиче вика пред нас и се карат с. Напоследък какво ли не виждам...момичетата се хващат с някакви пропадняци и после реват.
Fipo
Vbox7 изпревари по посещаемост abv.bg в делничен ден ... напред и нагоре !
http://tyxo.bg/top100/?dt=2009-09-08
Sham
Искам радостно дете, което на деня да се усмихва, а не бурмичка от военната машина. Аз дойдох да изживея изгрева, не залеза на слънцето.
BRUTALI
Рунд 11 на играта приключи. Наградния фонд е вече разпределен, а след седмица надпреварата започва в обновената версия - brutali.com
bgdn
След мъчителна 10 часова борба KAV 2010 се предаде. Файла вече не е вирус. Сега AVIRA изрева...
patblansh
Когато е гладна, мучи, а когато не казва нищо, значи, че вътре е пълна с трева.
http://wp.me/pxz1A-fN
dandelion
Мама веднага ме усети че нещо не е наред. Дори с ПИСАНЕ по скайп... Разревах се като малко дете. Толкова ужасни кошмари сънувам вече 2 месеца, че не мога да спя
amigo
Тея литекс се скъсаха да реват за фалове....
Sham
Мислите в главата ми се надпреварват коя да е първа и не изчакват реда си,взимат си взаимно предимството- става задръстване !!!